Spordinädal

Loomise kuupäev 05.10.2020

Puiga koolis toimus 23.- 30. septembril spordinädal.

Algas see kostüümidesse peidetud üllatusesinejatega, kes viisid läbi  virgutusvõimlemist kogu koolile. Esivõimlejateks olid kostüümidesse maskeerunud  õpetajad, kes näitasid ette vimkaga võimlemisharjutusi. Lastel oli omajagu nuputamist, et  üllatajaid ära tunda. Lustakas hommikuvõimlemine oli hea avastart  spordinädalale.

Reedel toimusid erinevad teatejooksud kooli staadionil, kus osales kooliastmete kaupa kogu koolipere.

Teisipäeva hommikul esines kooli võimlas laskesuusataja Raido Ränkel, kes pidas lühikese loengu ja hiljem andis võimaluse  küsimustevoorus võita fännikaart. Samal ajal tantsisid  mudilased aulas ja hiljem vahetati gruppe.Toimus kooli parima vabaviskaja selgitamine ning seejärel algasid töötoad: maastikumäng, laske- ja tuletõrjesport.

Üritus oli kõigile huvipakkuv ja emotsiooniderohke.

Täname kõiki külalisesinejaid: Raido Ränkel, Võru Päästeamet ning Võru Biathlon.

Kõige suurem tänu peaorganisaator õp.Kaijale.

Pildid galeriislink opens on new page

Autor: Meelis Reinberg

Fotod: Merike Lipp