September 24. oktoober Ylle

Septembrikuu koolielus

Reede, 28. september

• 4. - 5. klassi õpilased käisid õppeekskursioonil Rõuge Ööbikuorus.

• Tüdrukute korvpallivõistkond osales Parksepa spordihoones toimunud XVII korvpalli sügisturniiril.

• Sekretär Ülle Raudnõmm osales kirjastus “Avita” teabepäeval Võrus.

Neljapäev, 27. september

• Õp. Tiina Tšugurov osales Tartu Ülikooli poolt korraldatud pedogoogika koolituspäeval Tartus.

Kolmapäev, 25. september

• Tublimad spordis osalesid Võru Kubijal toimunud maakondlikel koolinoorte murdmaajooksu võistlustel. Kiidame tublisid õpilasi! Daniel Varikov (5. klass) I koht PD 500 m jooksus, Matthias Mõttus (5. klass) I koht PC 1000 m jooksus, Merily Jakovets (8. klass) II koht TB 500 m jooksus, Oskar Klampe (5. klass) III koht PD 500 m jooksus, Markus Palm (8. klass) III koht PB 200 m jooksus.

• Õp. Helve Ruul osales Võru Instituudi õppepäeval Võrus.

Teisipäev, 25. september

• 2. - 4. klassi õpilased käisid Võru kultuurimajas vaatamas etendust “Hans ja Grete”.

• Toimus 7. klassi tasemetöö loodusõpetusest.

• Vahetusõpilane rääkis 8. klassile oma kogemustest vahetusõpilasena teises riigis.

Pühapäev, 23. oktoober

• NK osalesid Pähnil toimunud valikorienteerumise võistlustel.

Reede, 21. september

• Õp. Helve Ruul osales Tartu ülikooli poolt korraldatud koolituspäevadel “Loodusteaduste õpetamine kontekstipõhistes õppekeskkondades”.

• Kooli võistkond osales Võru staadionil toimunud 6. -9. klasside tüdrukute maakonna meistrivõistlustel jalgpallis.

Neljapäev, 20. september

• Toimus lastevanemate üldkoosolek.

• Kooli võistkond osales Võru staadionil toimunud 6. -9. klasside poiste maakonna koolinoorte jalgpalli meistrivõistlustel.

Teisipäev, 18. september

• 9. klass käis OÜ Eesti Ellujäämisseltsi poolt korraldatud õppekäigul (KIK projekt) “jätkusuutlik areng - mis see on?” Võrumaal.

• NK ja KT käisid õppeekskursioonil Elistvere loomapargis ja Jääajakeskuses.

Reede, 14. september

• Sekretär Ülle Raudnõmm osales kirjastus “Koolibri” teabepäeval Võrus.

Neljapäev, 13. september

• Meie koolis toimus maakondlik matemaatika algõpetuse ainesektsioon.

Kolmapäev, 12. september

• Õp. Helve Ruul osales Keskkonnameti poolt korraldatud keskkonnahariduse õppepäeval Võrus.

Reede, 7. september

• Direktor Siiri Plangi ja logopeed Malle Tolga osalesid kaasava hariduse infopäeval Tartus.

Neljapäev, 6. september

• Toimus 1. klassi lastevanemate koosolek. Klassikoosolekud.

Maanteeamet tuletab liiklejatele meelde, et asulavälisel teel peaks jalakäija liikuma vasakpoolsel teepeenral ning pimedas, hämaras ja halva nähtavuse tingimustes kasutama helkurit. Helkur on vajalik ka linnatänaval.
Helkuriga sõbraks