Uudised

Õpilaste kiitmine 06. detsember Ylle

Direktori käskkiri 3 - 3/ 39

5. detsember  2018/ 127

 

Õpilaste kiitmine

 

Avaldan kiitust I trimestri õpitulemuste eest järgnevalt:

 

„Väga hea õppimise eest” (kõik kokkuvõtvad I trimestri hinded on „viied“ ja käitumine vähemalt „hea“) järgmistele õpilastele:

1. klass

1) Mart Markus Davõdov

2) Samuel Elm

3) Raio Ermel

4) Samuel Ilves

5) Simo Koppel

6) Romer Maala

7) Lore- Rinete Mõttus

8) Eimar Palm

9) Richard Palm

10) Robin Raat

11) Annabel Ruitlane-Rüütli

12) Stella Saia

13) Helena Sepp

14) Mirtel Margarete Sikk

15) Kevin Veski

2. klass

1) Hannah Jagomäe

2) Joosep Jakovets

3) Jako Harlis Kala

4) Meribel Kaup

5) Stefani Kolomiets

6) Hanna Helena Laane

7) Sebastian Mõts

8) Miina Mariete Pihu

     3. klass

1) Robin Kala

2) Liisbet Ruitlane-Rüütli

    4. klass

1) Nola Maria Kolpakov

2) Teele-Marie Lett

3) Raul Pedassaar

4) Hannaliisa Pilliroog

5) Katrin Tobreluts

     6. klass

1) Markel Hanimägi

2) Jacob Kirs

3) Kristen Robin Mast

4) Karola Sepp

5) Celine Sool

9.klass

1) Aveli Vendelin  

 

„Hea õppimise eest” (kõik kokkuvõtvad I trimestri hinded on „neljad“ ja „viied“ ning käitumine vähemalt „hea“) järgmistele õpilastele:

1. klass

1) Holger Frey

2) Marten Lumi

3) Kaspar Männiste

4) Meribel Parv

5) Marko Saia

6) Marta Sarik

7) Laimo Tolmik

2. klass

1) Emma Aniott

2) Marten Hanimägi

3) Marta Mõttus

4) Ralf Mõttus

5) Kaspar- Kristjan Proskin

6) Karola Vaart

3. klass

1) Kristjan Anisovets

2) Aaron Elm

3) Mirkko Hartmann

4) Lisete Kala

5) Mia Kaljapulk

6) Otto Karl Klampe

7) Mirtel Eliise Mandel

8) Helena Nappu

9) Karola Ostra

10) Richard Rodima

11) Stella Sool

4. klass

1) Kenneth Alström

2) Eleriin Haak

3) Laura- Liisa Kirch

4) Richard Lang

5) Carlos-Roman Leies

6) Markus Mõttus

7) Keisi Põder

8) Rico Smit

9) Andri Vendelin

10) Kaili Kristelle Viss

5.klass

1) Kadri Liis Aniott

2) Stefan Bondaršuk

3) Janar Karro

4) Oskar Klampe

5) Kristin Kuura

6) Lota-Lee Lehemets

7) Lisete Meriste

8) Matthias Mõttus

9) Kaire Männiste

10) Emeri Visnapuu

6. klass

1) Laura Ilves

2) Raimond Kaup

3) Helis Keero

4) Kirill Kongo

5) Anete Laht

6) Kadi-Liis Mäeots

7) Kädi-Liis Mäeots

7. klass

1) Reio Ermel

2) Kärolin Koort

3) Katrina Padur

4) Ketriin Tobre

8.klass

1) Johanna Gross

2) Merily Jakovets

3) Jane Lillemets

4) Mailis Post

5) Emma Viert

9.klass

1) Sepo Koppel

2) Lene Meriste

3) Kerli Tuulik

4) Aimar Vendelin


Alus:  õppealajuhataja Keiu Mäeotsa ettepanek 

 

Siiri Plangi

Direktor