Uudised

Mai 13. mai Ylle


Reede, 24. mai

  • Õppealajuhataja Keiu Mäeots osales Tartus koolitusel.

  • Toimus õpilasesinduse koosolek.

Neljapäev, 23. mai

  • Toimus hoolekogu koosolek.

Kolmapäev, 22. mai

  • I ja II kooliastme tublimad õpilased olid kutsutud Navi Seltsimajas toimunud Võru valla tunnustusüritusele.

  • 6. klass tegi tasemetöö matemaatikas.

Teisipäev, 21. mai

  • Tublimad spordis osalesid Võru Spordikeskuses toimunud maakonna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel. Kiidame tublimaid!

Karola Sepp 6. klass TC 60 m I koht

TC 600 m I koht

TC kaugus II koht

Kristen Robin Mast 6. klass PC kaugus I koht

PC kõrgus I koht

Lisete Kala 5. klass TC 60 m II koht

Matthias Mõttus 5. klass PC 600 m II koht

Andreas Parksepp 9. klass PA kõrgus II koht

  • Õp. Keiu Mäeots ja õp. Annika Laane osalesid Tsentris toimunud ettevõtlusõppe ja ettevõtlikkuse koostöövõrgustiku kohtumisel.

  • Puiga rühma noorkotkad ja kodutütred käisid õppekäigul Rõuges.

Reede, 17. mai

  • Direktor Siiri Plangi osales õppereisil.

Neljapäev, 16. mai

  • Kuldre koolis toimunud üritusel “Lõbus päev matemaatikaga” osalesid Matthias Mõttus ja Oskar Klampe 5. klassist, Markel Hanimägi ja Renso Saare 6. klassist.

  • Direktor Siiri Plangi osales Võru Rajaleidjas toimunud ümarlaua koosolekul.

  • 3. klass tegi tasemetöö matemaatikas.

  • 8 Puiga rühma noorkotkast ja kodutütart osalesid Vastseliinas tuletõrjevõistlustel.

  • Tublimad jooksjad osalesid Osula Põhikoolis toimunud maakonna teatejooksu meistrivõistlustel. 4. - 6. klassi õpilaste pendelteatejooksus saavutati II koht ja 1. - 3. klasside õpilaste 8x300 m maastikuteatejooksus saavutati III koht. Kiidame!

Kolmapäev, 15. aprill

  • Huvijuht Merike Lipp osales osales Arenduskeskuses algklassiõpetajate töökoosolekul.

  • 6. klass tegi tasemetöö eesti keeles.

  • Puiga Rühma noorkotkad ja kodutütred käisid õppekäigul võru Päästekeskuses.

Teisipäev, 14. aprill

  • Puiga rühma noorkotkad ja kodutütred käisid õppekäigul Valga Militaarteemapargis.

  • 9. klass tegi proovieksami matemaatikas.

  • Algklasside laululapsed esinesid Puiga lasteaia mudilastele.

  • Koolis käis külas Võrumaa õpetajate Selts ASTRA

Reede, 10. mai

  • 8. klassi loovtööde kaitsmine.

Neljapäev, 9. mai

  • 1. klass  käis õppekäigul Meenikunno rabas(KIK projekt).

  • Õp. Tiina Tšugurov osales Tartus koolitusel “Hariduslike erivajadustega õppija toetamine õppeprotsessis”.

  • Toimus emadepäevale pühendatud kevadkontsert.

  • Euroopa päeva tähistamine.

Kolmapäev, 8. aprill

  • 50 õpilast käisid vaatamas filmi Ott Tänakust Võru kinos.

  • Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused Kubijal. Kiidame tublisid jooksjaid:

  1. Daniel Varikov 5. klass PD 500 m I koht

  2. Matthias Mõttus 5. klass PD 1000 m II koht

  3. Oskar Klampe 5. klass PD 500 m IV koht

  4. Nola Maria Kolpakov 4. klass TD 500 m IV koht

  5. Karola Sepp 6. klass TC 500 m V koht

  6. Raimond Kaup 6. klass PC 1000 m V koht

  7. Anete Laht 6. klass TC 500 m VI koht

  • 3. klass tegi tasemetöö eesti keeles.

Teisipäev, 7. aprill

  • 9. klass tegi proovieksami eesti keeles

  • Direktor Siiri Plangi osales vallas koosolekul.

  • Puiga rühma noorkotkad ja kodutütred osalesid õppekäigul Antsla lasketiirus.

Esmaspäev, 6. aprill

  • Õp. Merike Lipp osales huvijuhtide koolituspäeval.

Laupäev, 4. mai

  • Palamuse Gümnaasiumis toimunud vabariiklikel “Nuputa” võistlustel osalesid 5. klassist Matthias Mõttus ja Oskar Klampe, 6. klassist Markel Hanimägi ja Jakob Kirs.

Reede, 3. mai

  • Algasid 3. klassi jalgrattatunnid.

  • Toimus õpilasesinduse koosolek

  • Direktor Siiri Plangi ja õp. Merike Lipp osalesid Võru Rajaleidjas ümarlaua koosolekul.

Neljapäev, 2. mai

  • Sotsiaalpedagoog Katrin Koort osales Tartud koolitusel “Sotsiaalpedagoogi kompetents”.

  • Õppealajuhataja Keiu Mäeots Tartus koolitusel 2. - 4. mai.

Reede, 24. mai

  • Õppealajuhataja Keiu Mäeots osales Tartus koolitusel.

  • Toimus õpilasesinduse koosolek.

Neljapäev, 23. mai

  • Toimus hoolekogu koosolek.

Kolmapäev, 22. mai

  • I ja II kooliastme tublimad õpilased olid kutsutud Navi Seltsimajas toimunud Võru valla tunnustusüritusele.

  • 6. klass tegi tasemetöö matemaatikas.

Teisipäev, 21. mai

  • Tublimad spordis osalesid Võru Spordikeskuses toimunud maakonna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel. Kiidame tublimaid!

Karola Sepp 6. klass TC 60 m I koht

TC 600 m I koht

TC

kaugus II koht

Kristen Robin Mast 6. klass PC kaugus I koht

PC kõrgus I koht

Lisete Kala 5. klass TC 60 m II koht

Matthias Mõttus 5. klass PC 600 m II koht

Andreas Parksepp 9. klass PA kõrgus II koht

  • Õp. Keiu Mäeots ja õp. Annika Laane osalesid Tsentris toimunud ettevõtlusõppe ja ettevõtlikkuse koostöövõrgustiku kohtumisel.

  • Puiga rühma noorkotkad ja kodutütred käisid õppekäigul Rõuges.

Reede, 17. mai

  • Direktor Siiri Plangi osales õppereisil.

Neljapäev, 16. mai

  • Kuldre koolis toimunud üritusel ?Lõbus päev matemaatikaga? osalesid Matthias Mõttus ja Oskar Klampe 5. klassist, Markel Hanimägi ja Renso Saare 6. klassist.

  • Direktor Siiri Plangi osales Võru Rajaleidjas toimunud ümarlaua koosolekul.

  • 3. klass tegi tasemetöö matemaatikas.

  • 8 Puiga rühma noorkotkast ja kodutütart osalesid Vastseliinas tuletõrjevõistlustel.

  • Tublimad jooksjad osalesid Osula Põhikoolis toimunud maakonna teatejooksu meistrivõistlustel. 4. - 6. klassi õpilaste pendelteatejooksus saavutati II koht ja 1. - 3. klasside õpilaste 8x300 m maastikuteatejooksus saavutati III koht. Kiidame!

Kolmapäev, 15. aprill

  • Huvijuht Merike Lipp osales osales Arenduskeskuses algklassiõpetajate töökoosolekul.

  • 6. klass tegi tasemetöö eesti keeles.

  • Puiga Rühma noorkotkad ja kodutütred käisid õppekäigul võru Päästekeskuses.

Teisipäev, 14. aprill

  • Puiga rühma noorkotkad ja kodutütred käisid õppekäigul Valga Militaarteemapargis.

  • 9. klass tegi proovieksami matemaatikas.

  • Algklasside laululapsed esinesid Puiga lasteaia mudilastele.

  • Koolis käis külas Võrumaa õpetajate Selts ASTRA

Reede, 10. mai

  • 8. klassi loovtööde kaitsmine.

Neljapäev, 9. mai

  • 1. klass käis õppekäigul Meenikunno rabas(KIK projekt).

  • Õp. Tiina T?ugurov osales Tartus koolitusel ?Hariduslike erivajadustega õppija toetamine õppeprotsessis?.

  • Toimus emadepäevale pühendatud kevadkontsert.

  • Euroopa päeva tähistamine.

Kolmapäev, 8. aprill

  • 50 õpilast käisid vaatamas filmi Ott Tänakust Võru kinos.

  • Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused Kubijal. Kiidame tublisid jooksjaid:

  1. Daniel Varikov 5. klass PD 500 m I koht

  2. Matthias Mõttus 5. klass PD 1000 m II koht

  3. Oskar Klampe 5. klass PD 500 m IV koht

  4. Nola Maria Kolpakov 4. klass TD 500 m IV koht

  5. Karola Sepp 6. klass TC 500 m V koht

  6. Raimond Kaup 6. klass PC 1000 m V koht

  7. Anete Laht 6. klass TC 500 m VI koht

  • 3. klass tegi tasemetöö eesti keeles.

Teisipäev, 7. aprill

  • 9. klass tegi proovieksami eesti keeles

  • Direktor Siiri Plangi osales vallas koosolekul.

  • Puiga rühma noorkotkad ja kodutütred osalesid õppekäigul Antsla lasketiirus.

Esmaspäev, 6. aprill

  • Õp. Merike Lipp osales huvijuhtide koolituspäeval.

Laupäev, 4. mai

  • Palamuse Gümnaasiumis toimunud vabariiklikel ?Nuputa? võistlustel osalesid 5. klassist Matthias Mõttus ja Oskar Klampe, 6. klassist Markel Hanimägi ja Jakob Kirs.

Reede, 3. mai

  • Algasid 3. klassi jalgrattatunnid.

  • Toimus õpilasesinduse koosolek

  • Direktor Siiri Plangi ja õp. Merike Lipp osalesid Võru Rajaleidjas ümarlaua koosolekul.

Neljapäev, 2. mai

  • Sotsiaalpedagoog Katrin Koort osales Tartud koolitusel ?Sotsiaalpedagoogi kompetents?.

  • Õppealajuhataja Keiu Mäeots Tartus koolitusel 2. - 4. mai.