Kodanikupäev

Loomise kuupäev 02.12.2020

Puiga kooli üheksandikud tutvustasid kodanikupäeval loovtöid. Nad jagasid oma kogemusi töö koostamise kohta. "Kõige raskem oli loovtöö tegemise juures materjali otsimine - mu teema kohta on seda väga palju ja oli keeruline, mida võtta ja mida jätta," ütles Laura-Liis, kes kirjutas töö moe kohta.

"Töö tasub valida selline, mis sind ennast päriselt ka huvitab," märkis Ketriin, kes tunnistas, et koolikaaslastele esineda oli mõnevõrra hirmus. "Mul tegelikult väga hirmus polnud, sest ma pabistasin varem juba ära," naerab Kärolin. "Väga palju tuge oli sellest, et me oma klassikaaslased istusid esireas," märgib Ketriin.

Üheksandikud usuvad, et sellisest loovtööde tutvustamisest on väga palju kasu - koolikaaaslased, kel töö tegemine alles ees, saavad juba praegu teada, kuidas loovtöö kirjutamist hakata planeerima.

Tekst: Arlis, Kärolin, Ketriin, Laura-Liis, 9. klass

Foto: Grethe Rõõm