Kaasava eelarve projekt 08. november Siiri

Madalseikusrada Puiga külla

Kaasav eelarve annab kogukonnaliikmetele võimaluse  oma kodukoha arengut suunata ja mõjutada.

Puiga kooli kehalise kasvatuse õpetaja Kaija esitas kaasava eelarve konkursile projekti "Madalseiklusrada Puiga külla".

Rahvahääletus esitatud ettepanekute osas toimub 8.-14. novembril 2021 elektrooniliselt keskkonnas volis.ee ja Võru vallamajas kohapeal.

Hääletusel saab osaleda iga vähemalt 16-aastane isik, kelle elukohaks on rahvastikuregistri andmetel 8. novembri 2021 seisuga Võru vald. Iga hääletusel osalev isik saab hääletada ühe meelepärase idee poolt. Hääletamiseks on vajalik ID-kaart, Mobiil-ID või Smart-ID. Enim hääli saanud idee viib Võru vallavalitsus 2022. aastal ellu.

Projekti "Madalseiklusrada Puiga külla" tutvustav video.

Otselink hääletamiseks

Kutsun kõiki hääletama, sest üheskoos tegutsedes jagub rohkem indu!

Puiga kooli juhtkond

Projekti "Madalseiklusrada Puiga külla" tutvustav video.

Otselink hääletamiseks

Kutsun kõiki hääletama, sest üheskoos tegutsedes jagub rohkem indu!

Puiga kooli juhtkond

madaseiklusrada_puiga_kulla