Koolielu

Noorkotkad ja kodutütred

11.12 käisid Puiga rühma 17 aktiivsemat NK ja KT õppereisil, mis oli ka ühtlasi ka motivatsiooniüritus tublimatele. Külastasime AHHA teaduskeskust ja Aura veekeskust. Meil oli tore ja äge päev.

-------------------------------------------

24. novembril Maakondlikus NK ja KT kabe ja malevõistlusel Osula koolis saavutas Puiga rühma KT Lota- Lee Lehemets l koha kabes ja Puiga rühma NK Rico Smit lll koha kabes nooremas vanuse rühmas.

Ka teised lapsed olid väga tublid! Keisi Põder, Richard Rodima, Mihkel Metsja Eleriin Haak.

Galerii võistlustest!

-------------------------------------------

16.–17.11 toimus Krabi koolis Varstu, Puiga ja Haanja rühmade koostöölaager.

Lapsi osales kokku 51.

Toimusid erinevad õpitoad: sõlmed, lõkketüübid, orienteerumisoskused, morse, salakiri ning öine orienteerumine koolimajas, mis lastele väga meeldis.

Laupäeval toimus orienteerumisharjutus looduses.

Noored mängisid kabet, malet, ning saalis pallimänge. Laager toimus Isamaalise hariduse projekti toetusel.

Galerii laagerist!

Kabe Osulas