KIIDAME!


12.05.2022 toimus Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused murdmaateatejooksudes.

Puiga kooli õpilased saavutasid:

I koha pendelteatejooksus 4.-6. klasside arvestuses;

II koha pendelteatejooksus 1.-3. klasside arvestuses;

II koha maastikuteatejooksus 1.-3. klasside arvestuses;

III koha maastikuteatejooksus 4.-6. klasside arvestuses.

Õnnitleme õpilasi ja kehalise kasvatuse õpetajaid.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas 25.03.2022 maakondlikul  bioloogiaolümpiaadil  V koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

 

Kiidame 31.03.2022 maakondlikul Nuputa võistlusel saavutatud IV-V koha eest:

Hanna Helena Laane

Miina Mariete Pihu

Robin Kala

Otto Karl Klampe

Täname juhendajaid  Anne Reiljanit ja Luule Kuusi.

 

STEFANI KOLOMIETS

Saavutas 11.03.2022 maakondlikul matemaatikaolümpiaadil II koha.

Täname juhendajat õp. Anne Reiljanit.

 

Kiidame 16.03.2022 Võru maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel osalenud õpilasi:

KRISTEN ROBIN MAST -  I koht (PU18 kõrgushüpe)

DANIEL VARIKOV - I koht (PU16 1000m)

LISETE KALA - I koht (TU14 200m)

                              II koht (TU14 60m)

RALF MÕTTUS – I koht (PU14 kaugushüpe)

                                 I koht (PU14 60m)

                                 I koht (PU14 60m tõkkejooks)

MERIBEL KAUP – I koht (TU14 600m)

RAIMOND KAUP – II koht (PU18 1000m)

OSKAR KLAMPE – II koht (PU16 1000m)

OTTO KARL KLAMPE – II koht (PU14 600m)

Oleme uhked!

Täname õp. Kaijat, õp. Meelist ja treenereid.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas 2.02.2022 maakondlikul matemaatikaolümpiaadil I  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

MATTHIAS MÕTTUS

Saavutas 2.02.2022 maakondlikul matemaatikaolümpiaadil III  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

RICO SMIT

Saavutas 2.02.2022 maakondlikul matemaatikaolümpiaadil III - IV  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

 

29.09 toimus Puigal Võrumaa koolinoorte MV orienteerumises. Meie tublid:

Mart Markus Davõdov- I koht

Marten Hanimägi- II koht

Markel Hanimägi- III koht

Oleme uhked!

Täname õp. Kaijat, õp. Meelist ja treenereid.

23.09.2021 toimus Võru maakonna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused. 

Meie tublid:

I koht- Otto Karl Klampe (PC1000)

II koht- Jako Harlis Kala (PD500)

II koht- Meribel Kaup (TC500)

II koht- Raimond Kaup (PA3000)

V koht- Gea Gronski (TC500)

V koht- Kädi- Liis Mäeots (TB1000)

VI koht- Meribel Kaup (TC1000)

VIII koht- Kendra Varikov (TD500)

IX koht- Keisi Põder (TC1000)

Oleme uhked!

Täname õp. Kaijat, õp. Meelist ja treenereid.

2020/2021 õppeaasta

Markel Hanimägi IV- VI koht

Vabariiklik inglise keele ja ajaloo võistluse KeeleAeg lõppvoor 7. ja 8. klassi arvestuses 

Richard Palm III koht

Ettelugemisvõistlusel "Kolmas loeb"

Täname juhendajat õpetaja Silja Ossi.

 

Poiste-solistide võistulaulmise 2021 Võrumaa vooru III vanusegrupp:

Paul Parksepp II koht 

Rico Hanimägi III koht 

Täname juhendajat õpetaja Tiina Rõigast.

 

Markel Hanimägi

Saavutas üleriigilisel matemaatikaolümpiaadil IV koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

 

Võru maakonna koolinoorte MV murdmaasuusatamises 2021 saavutasid Puiga Põhikooli õpilased:

Klass TD

Marta Mõttus - IV koht

Meribel Kaup - V koht

Klass PD

Otto Karl Klampe - III koht

Jako Harlis Kala - IV koht

Klass PC

Daniel Varikov - I koht

Oskar Klampe - II koht

Klass TB

Kadi-Liis Mäeots - III koht

Kätriin Vaiksoo - IV koht

Laura Liis Nõlvik - VI koht

Klass PB

Raimond Kaup - II koht

Tulemused leiab siit.

Täname juhendajaid õp. Kaija ja õp. Meelis ning suusatreenereid.

 

OSKAR KLAMPE

Saavutas maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koha  koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas maakondlikul bioloogiaolümpiaadil IV koha  koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

MATTHIAS MÕTTUS

Saavutas maakondlikul matemaatikaolümpiaadil VI  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas maakondlikul emakeele- ja  matemaatikaolümpiaadil I koha ning informaatikaolümpiaadil V koha.

Täname juhendajaid: Grethe Rõõm, Anne Reiljan ja Kirsika Teekel 

12.05.2022 toimus Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused murdmaateatejooksudes.

Puiga kooli õpilased saavutasid:

I koha pendelteatejooksus 4.-6. klasside arvestuses;

II koha pendelteatejooksus 1.-3. klasside arvestuses;

II koha maastikuteatejooksus 1.-3. klasside arvestuses;

III koha maastikuteatejooksus 4.-6. klasside arvestuses.

Õnnitleme õpilasi ja kehalise kasvatuse õpetajaid.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas 25.03.2022 maakondlikul  bioloogiaolümpiaadil  V koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

 

Kiidame 31.03.2022 maakondlikul Nuputa võistlusel saavutatud IV-V koha eest:

Hanna Helena Laane

Miina Mariete Pihu

Robin Kala

Otto Karl Klampe

Täname juhendajaid  Anne Reiljanit ja Luule Kuusi.

 

STEFANI KOLOMIETS

Saavutas 11.03.2022 maakondlikul matemaatikaolümpiaadil II koha.

Täname juhendajat õp. Anne Reiljanit.

 

Kiidame 16.03.2022 Võru maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel osalenud õpilasi:

KRISTEN ROBIN MAST -  I koht (PU18 kõrgushüpe)

DANIEL VARIKOV - I koht (PU16 1000m)

LISETE KALA - I koht (TU14 200m)

                              II koht (TU14 60m)

RALF MÕTTUS – I koht (PU14 kaugushüpe)

                                 I koht (PU14 60m)

                                 I koht (PU14 60m tõkkejooks)

MERIBEL KAUP – I koht (TU14 600m)

RAIMOND KAUP – II koht (PU18 1000m)

OSKAR KLAMPE – II koht (PU16 1000m)

OTTO KARL KLAMPE – II koht (PU14 600m)

Oleme uhked!

Täname õp. Kaijat, õp. Meelist ja treenereid.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas 2.02.2022 maakondlikul matemaatikaolümpiaadil I  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

MATTHIAS MÕTTUS

Saavutas 2.02.2022 maakondlikul matemaatikaolümpiaadil III  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

RICO SMIT

Saavutas 2.02.2022 maakondlikul matemaatikaolümpiaadil III - IV  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

 

29.09 toimus Puigal Võrumaa koolinoorte MV orienteerumises. Meie tublid:

Mart Markus Davõdov- I koht

Marten Hanimägi- II koht

Markel Hanimägi- III koht

Oleme uhked!

Täname õp. Kaijat, õp. Meelist ja treenereid.

23.09.2021 toimus Võru maakonna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused. 

Meie tublid:

I koht- Otto Karl Klampe (PC1000)

II koht- Jako Harlis Kala (PD500)

II koht- Meribel Kaup (TC500)

II koht- Raimond Kaup (PA3000)

V koht- Gea Gronski (TC500)

V koht- Kädi- Liis Mäeots (TB1000)

VI koht- Meribel Kaup (TC1000)

VIII koht- Kendra Varikov (TD500)

IX koht- Keisi Põder (TC1000)

Oleme uhked!

Täname õp. Kaijat, õp. Meelist ja treenereid.

2020/2021 õppeaasta

Markel Hanimägi IV- VI koht

Vabariiklik inglise keele ja ajaloo võistluse KeeleAeg lõppvoor 7. ja 8. klassi arvestuses 

Richard Palm III koht

Ettelugemisvõistlusel "Kolmas loeb"

Täname juhendajat õpetaja Silja Ossi.

 

Poiste-solistide võistulaulmise 2021 Võrumaa vooru III vanusegrupp:

Paul Parksepp II koht 

Rico Hanimägi III koht 

Täname juhendajat õpetaja Tiina Rõigast.

 

Markel Hanimägi

Saavutas üleriigilisel matemaatikaolümpiaadil IV koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

 

Võru maakonna koolinoorte MV murdmaasuusatamises 2021 saavutasid Puiga Põhikooli õpilased:

Klass TD

Marta Mõttus - IV koht

Meribel Kaup - V koht

Klass PD

Otto Karl Klampe - III koht

Jako Harlis Kala - IV koht

Klass PC

Daniel Varikov - I koht

Oskar Klampe - II koht

Klass TB

Kadi-Liis Mäeots - III koht

Kätriin Vaiksoo - IV koht

Laura Liis Nõlvik - VI koht

Klass PB

Raimond Kaup - II koht

Tulemused leiab siit.

Täname juhendajaid õp. Kaija ja õp. Meelis ning suusatreenereid.

 

OSKAR KLAMPE

Saavutas maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koha  koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas maakondlikul bioloogiaolümpiaadil IV koha  koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

MATTHIAS MÕTTUS

Saavutas maakondlikul matemaatikaolümpiaadil VI  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas maakondlikul emakeele- ja  matemaatikaolümpiaadil I koha ning informaatikaolümpiaadil V koha.

Täname juhendajaid: Grethe Rõõm, Anne Reiljan ja Kirsika Teekel