Idee Starter 2023 Puiga Põhikoolis

Loomise kuupäev 02.10.2023

3. oktoobril toimub meie koolis Võrumaa Arenduskeskuse poolt korraltatud inspiratsiooniüritus "Idee Starter 2023".

Idee Starteri raames saavad õpilased kuulata ja uurida Eesti parimalt õpilasfirmalt MilSpray, kuidas neil ÕF idee tekkis, ettevõtmine hoo sisse sai, mis kogemuse said nad Euroopa Õpilasfirmade võistluselt Türgis ning kuidas läheb neil praegu, päris oma ettevõttega.

Samuti tulevad oma praktilisi ettevõtluskogemusi jagama Merle Koop Gekodisainist, kes on muuhulgas visuaaliga toetanud nii MilSprayd kui ÕF Katexit; e-poodide LittleUrby ja Muuni kõigest 27-aastane omanik Merily Loss ning suure kogemustepagasiga õppejõud ja koolitaja Janek Tuttar.

Boonusena aitab päevale lõbusa punkti panna Eesti lavastaja, näitleja ja koreograaf Jaanika Tammaru.

Viimati muudetud 02.10.2023.