Puiga Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Tasuta

Transport

Bussiga

Kontakt

Filtreeri

Kõik Õpetajad Klassijuhatajad Töötajad Juhtkond

Ametikoht
 
Õpetajad (21)

Avo Aia

Tehnoloogiaõpetus
avoaia@hot.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede - 7.-8. tund - Tehnoloogiakabinet (13)

Kirsika Teekel

Muusika
kirsika.teekel@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 8.tund - muusikaõpetuse kabinet (119)

Diana Kibal

9. kl klassijuhataja, vene keel
dianakibal21@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - 7.-8. tund - vene keele kabinet (217)

Katrin Koort

6. kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog
katrin.koort.001@gmail.com


Annika Laane

4. kl klassijuhataja, algõpetus, inglise keel
annika.laane@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.tund - 4. klass (304)

Pille Lassmann

5. kl klassijuhataja, inglise keel
pille.lassmann@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - 7. tund - inglise keele kabinet (218)

Aimi Lessel

Eesti keel ja kirjandus
aimilessel5@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.tund - eripedagoogi kabinet (204)

Merike Lipp

1. kl klassijuhataja, algõpetus
merike.lipp@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 5. tund - 1. klass (101)

Anneli Mee

5. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 2. ja 6. tund - tasemerühma kabinet (219)

Keiu Mäeots

8. kl klassijuhataja, õppealajuhataja
keiumaeots@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.-8. tund - ajaloo kabinet (209)

Anneli Orion

3. kl klassijuhataja, algõpetus
anneliorion6@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev/reede - 7. tund - 3. klass (301)

Silja Oss

2. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
siljaoss@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 6. tund - 2. klass (207)

Aire Perk

Kunstiõpetus
aireperk63@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 7. tund - kunstiõpetuse kabinet (118)

Gerli Pihel

Vanemapuhkusel


Anne Reiljan

7.kl klassijuhataja, matemaatika
anne.reiljan@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7. 8. tund - matemaatika kabinet (214)

Meelis Reinberg

Kehaline kasvatus
meelis.reinberg@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.tund - võimla (227)

Helve Ruul

Loodusained
helve57@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.-8. tund - loodusainete kabinet (220)

Tiina Rõigas

Muusika
tiina.roigas@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.-7.tund - muusikaõpetuse kabinet (119)

Veronika Toom

1.kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus, pikapäevarühm
veronika.toom@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 5.-6. tund - tööõpetuse kabinet (102)

Kaija Vahtra

Kehaline kasvatus
kaija.vahtra@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.tund - võimla (227)

Ruth Veske

Pikapäevarühm
ruthveske45@gmail.com

Klassijuhatajad (11)

Diana Kibal

9. kl klassijuhataja, vene keel
dianakibal21@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - 7.-8. tund - vene keele kabinet (217)

Katrin Koort

6. kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog
katrin.koort.001@gmail.com


Annika Laane

4. kl klassijuhataja, algõpetus, inglise keel
annika.laane@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.tund - 4. klass (304)

Merike Lipp

1. kl klassijuhataja, algõpetus
merike.lipp@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 5. tund - 1. klass (101)

Anneli Mee

5. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 2. ja 6. tund - tasemerühma kabinet (219)

Keiu Mäeots

8. kl klassijuhataja, õppealajuhataja
keiumaeots@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.-8. tund - ajaloo kabinet (209)

Anneli Orion

3. kl klassijuhataja, algõpetus
anneliorion6@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev/reede - 7. tund - 3. klass (301)

Silja Oss

2. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
siljaoss@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 6. tund - 2. klass (207)

Anne Reiljan

7.kl klassijuhataja, matemaatika
anne.reiljan@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7. 8. tund - matemaatika kabinet (214)

Veronika Toom

1.kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus, pikapäevarühm
veronika.toom@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 5.-6. tund - tööõpetuse kabinet (102)

Pille Lassmann

5. kl klassijuhataja, inglise keel
pille.lassmann@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - 7. tund - inglise keele kabinet (218)
Töötajad (19)

Triinu Keskrand

Söökla juhataja, kokk
triinukeskrand@gmail.com


Eve Kirs

Ringijuht
eve.kirs@voru.ee


Ave Lepa

Kokk
ave35@hot.ee


Kaja Murde

Haldustöötaja


Aire Mägi

Haldustöötaja


Merike Niitmets

Ringijuht
merike.niitmets@gmail.com


Maire Noormaa

Ringijuht
noormaa56@gmail.com


Marget Palm

Haldustöötaja


Siiri Plangi

Direktor
507 1012
siiriplangi@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 6. tund - arvutiklass (302)

Ülle Raudnõmm

Sekretär/andmekaitsespetsialist
5343 4383
ylle.raudn@gmail.com


Silvi Reiman

Haldustöötaja


Urmas Rööbing

Infojuht
urmas.roobing@gmail.com


Helmot Saarniit

Majandusjuhataja
helmotsaarniit@gmail.com


Maret Taaber

Haldustöötaja


Malle Tolga

Logopeed, HEV õpilaste õppe koordinaator
tolgamalle@gmail.com


Tiina Tšugurov

Abiõpetaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.tund - abiõpetaja kabinet (126)

Külli Viijard

Aednik


Tiit Hinn

Majahoidja


Eda Sing

Kooliõde

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval ja kolmapäeval kell 9.00 - 13.00 (sotsiaalpedagoogi kabinet)
Juhtkond (5)

Katrin Koort

6. kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog
katrin.koort.001@gmail.com


Merike Lipp

1. kl klassijuhataja, algõpetus
merike.lipp@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 5. tund - 1. klass (101)

Keiu Mäeots

8. kl klassijuhataja, õppealajuhataja
keiumaeots@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.-8. tund - ajaloo kabinet (209)

Siiri Plangi

Direktor
507 1012
siiriplangi@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 6. tund - arvutiklass (302)

Helmot Saarniit

Majandusjuhataja
helmotsaarniit@gmail.com

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Puiga Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Tasuta

Transport

Bussiga

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.