Koolielu

Huvitegevuse kava 2018/2019

Huvitegevuse töökava  projekt

Eesmärgid:

  • Pakkuda võimalusi loominguliseks, kultuuriliseks ja  sportlikuks  tegevuseks.
  • Anda noortele võimalusi tunda rõõmu kordaminekutest, julgustada ja nautida tegevusi.
  • Kujundada lastes ja noortes elutervet hoiakut, sisendada kaasaegses ühiskonnas toimetulekuks vajalikke väärtushinnanguid.
  • Õpetada käitumiskultuuri ja  arendada sotsiaalseid oskusi
  • Anda võimalus oma ideede rakendamiseks, teostamiseks
  • Sisendada kaasaegses ühiskonnas toimetulekuks vajalikke väärtushinnanguid
  • Kujundada oma kooli tunnet

aeg

üritus

klass

organiseerija klass, ring

vastutav õpetaja, ringijuht

 

       

E 03.sept

Teadmistepäev

Õppeaasta avaaktus

Kell 9.00

  • Pildistamine

I – IX

Ansamblid,

solistid

Huvijuht

 Dir Siiri Plangi

Tiina Rõigas

4.-7.sept

Tervisenädal „Reipalt koolipinki“

   

Klassijuhatajad

Huvijuht

R,7. sept

Ussimaarjapäev (8.09)

Muinasjutt

I-IV

 

Huvijuht

(10.sept)

E,10.sept

Vanavanemate päev

(Lugusid vanaemast ja vanaisast)

Kohtumine vahva vanavanemaga

I-III

 

Huvijuht

E, 24.09

Sügise algus 23.09. kell 4.54

Stiil“ SÜGIS“

Loodusest imesid

I-IX

 

õp Helve Ruul

õp Maire Noormaa

klassijuhatajad

 20.sept

Võru maakonna koolinoorte jalgpalli MV6.-9. Klass

     

26. sept

Võru maakonna koolinoorte murdmaajooksu võistlused

 

 

 

24.-28.09.

 

.

Maailma südamepäev (29.09)

Liigu oma südame heaks!

 

Mihklipäev (29.09)

I-IX

   

(4.okt)

N, 4.okt

Loomakaitsepäev

Külaline Võru kodutute loomade varjupaigast

I-IV

 

Huvijuht, KJ

(05.okt)

R, 5.okt

Õpetajate päev

Kutsesuunitluse päev-õpetaja  amet

Tunnid 30 minutit

I – IX

IX kl

õp Siiri Plangi

õp Meelis Reinberg

huvijuht

R, 12.okt

Kolletamispäev 14.10.

Lõikuspüha  Austa Leiba!

I-IX

 

Loodusõpetuse õpetajad

N, 18.okt

Ettelugemise tund

III

 

Õp Merike Lipp

huvijuht, raamatukogus Maire Noormaa

Spordinädal

Sportlik päev

1.-3.klass 60 m jooks, pallivise, kaugushüpe

4.-6.klass 60m jooks, pallivise, kaugushüpe, 500 m jooks

7.-9.klass 100 m jooks, 500 m jooks, kaugushüpe, pallivise, kuulitõuge

I-IX

 

Õp Meelis Reinberg

Kaija Vahtra

huvijuht

 

 

 

 

 

 

R, 02.11

Rahvakalendris HINGEDEKUU algus

I-IX

ÕE

ringijuhid

huvijuht

 

 

 

 

 

R, 9.nov

Mardipäeva disko 1.-3.kl

 

Isadepäeva tähistamine- külas isad.

I – IX

ringijuhid

huvijuht

õpetajad

12.-16.nov

Viisaka käitumise nädal.

Sallivuse päev „Me kõik oleme erinevad“ (16. nov)

I-IX

 

ÕE huvijuht, klassijuhatajad

16.nov

4.5.kl  Poiste/tüdrukud  rahvas-tepall

 

 

Meelis Reinberg

20.nov.

Võru maakonna -7.kl korvpall (poisid)

 

 

Meelis Reinberg

26.nov

26.-30.nov

Kodanikupäev/ külas vilistlased

I - IX

 

õp

klassijuhatajad

27.nov

Võru maakonna -9.kl korvpall

 

 

Meelis Reinberg

29. nov

Tähelepanu, Start! I etapp

   

Meelis Reinberg

R,30.nov

Maailma AIDSI päev (1.dets)

V-IX

 

Med õde

E, 3.dest

Advendikuu algus

I – IX

ÕE

huvijuht

dets

Jõulukuu üritused

  • Maja ja kl kaunistamine

I – IX

 

VIII kl

 

ÕE

 

õp Maire Noormaa

 

õp Diana Kibal

 

õp Merike Lipp

5.dets

Võru maakonna 6.-9.kl P korvpall

 

 

Meelis Reinberg

K, 12.dets

Võimlemiskavade esitamine

   

Kehalise kasvatuse õpetajad

17. dets

Jõulukuusel küünalde süütamine

I-IX

ÕE

ringijuhid

huvijuht

T, 18. dets

Jõulupidu 1. klass

                                          kell 18.00

I

ringijuhid

huvijuht

muusikaõp

K, 19.dets

Jõulupidu 2.-4. klass

kell 18.00

II- IV

ringijuhid

huvijuht

Muusikaõp

N,20. dets

Jõulupidu 5.-9. klass

                                       kell 17.00

III-IX

ringijuhid

huvijuht

Muusikaõp

R, 21. dets

Jõulukohvik

I-IX

7. klass

Keiu Mäeots

 

Uus aasta 2019

     

E, 7.jaan

Soovid uueks aastaks.

     

R, 25. jaan.

Holokausti mälestuspäev

V-IX

ajalooring

õp Keiu Mäeots

15.jaan

Võru maakonna saalijalgpall MV 6.-9. kl (P,T)

   

Meelis Reinberg

jaan

Tee õige valik! Ei uimastitele! ( 7.-9. klassi parimad esitlused)

V-VIII

 

ÕE,huvijuht,

Kätlin Pilt

R, 01. veebr

Küünlakuu algus rahvakalendris. Muinasjutt

I-IV

ringijuhid

huvijuht

7.veebr

Võru MK 1.-3.kl rahvastepall

I-III

 

Meelis Reinberg

R, 8.veebr

100. koolipäev

I-IX

 

huvijuht

7. veebr

Aabitsapidu

I kl

0 kl

I kl

Kell 13.00

Maire

Õp Silja/ Merike

14.veebr

Võru MK 6.-9.kl P saalihoki

 

 

Meelis Reinberg

N, 14.veebr

Sõbrapäev

  • Postkast
  • Südamete päev

I – IX

ÕE

ÕE / III kl

huvijuht

ringijuhid

18.-22.veebr

Ajaloonädal

V-IX

 

õp. Keiu Mäeots

K, 20. veebr

Murdmaasuusatamise MV Haanjas individuaalvõistlused

 

 

Meelis Reinberg

R, 22.veeb

Eesti iseseisvuspäeva  aktus

Eesti 101

Kiituskirjad

I – IX

 

Huvijuht

Kersti Kamberg

Tiina Rõigas

Keiu Mäeots

märts

Muusikanädal-

mängude päev

parodeerimine

pillidega mängimine

I-IX

ringijuhid

õp. Kersti Kamberg

õp Tiina Rõigas

T, 5.märts

Vastlapäev

 

 

kljuh

märts

Stiilinädal

I-IX

IX

huvijuht

11.-15.03.

Emakeelenädal

I-IX

 

Eesti keele õpetajad

13.märts

Võru MK Kooliliiga võrkpall

 

 

Meelis Reinberg

N, 14.märts

Emakeelepäev

Teeme luuletusi ?

I – IX

 

Emakeeleõpetaja

Aimi Lessel

15.märts

Tähelepanu, Start! Finaal

   

Meelis Reinberg

25.-29.03

Matemaatikanädal

Teema „…“

   

Anne Reiljan

(2. aprill)

T, 2.aprill

Rahvusvaheline lasteraamatupäev.

   

Maire Noormaa

(7.aprill

R, 5.aprill

Tervisepäev- tantsimine on tervise pant

 

I-IX

Silja Oss

2.aprill

Võru maakonna 6.-9.kl P korvpalli MV

 

 

Meelis Reinberg

11.aprill

Võru maakonna koolinoorte korvpalli ja.-9. Kl. MV 8T, P)

   

Meelis Reinberg

17. aprill

Võru maakonna koolinoorte 7. Kl MV korvpallis (P, T)

   

Meelis Reinberg

N,18.aprill

Maakondlik  XVII NÄUTEMÄNGUPÄIV

 

 

õp Helve Ruul, Silja Oss

huvijuht

 

aprill-mai

Talgupäev „ Teeme ära!“

I-IX

 

klassijuhatajad

mai

Loodusainete nädal

   

Helve Ruul

mai

Õpilastööde näitus

I – IX

ringijuhid

käsitööõpetajad

huvijuht,

ringijuhid

N, 9.05

  • Euroopa päev- erinevad keeled (vene keel, inglise keel, saksa keel)

III-IX

 

keeleõpetajad

T , 7.mai

Emadepäeva kontsert

kell 18.00

I – IX

ringijuhid

Huvijuht

Tiina Rõigas, Kersti Kamberg

ringijuhid

8.mai

Võru maakonna koolinoorte murdmaajooksu MV

 

 

Meelis Reinberg

mai

Võru maakonna koolinoorte 4.-5.kl rahvastepalli MV (P,T)

   

Meelis Reinberg

21. mai

Võru maakonna koolinoorte kergejõustiku MV

   

Meelis Reinberg

T, 28.05

Tutipidu

I - IX

VIII kl

Õp Keiu Mäeots

huvijuht

E, 10.juuni

Orienteerumine

Plaan B/ õppetöö

I-VIII

Võru Orienteerumisklubi

õp Meelis Reinberg

klassijuhatajad

T,11.06

Õppeaasta lõpuaktus

kell 8.15

I - VIII

ringijuhid

huvijuht

Tiina Rõigas
Kesrti Kamberg

 T, 18.juuni

IX kl lõpuaktus

kell 14.00

IX kl

VIII kl

Siiri Plangi

Kersti Kamberg

huvijuht