7. – 11. mai

• Toimus 8. klassi õpilaste loovtööde kaitsmine.

• Kaitseväe poolt välja kuulutatud joonistusvõistlustel “Kaitsevägi õppustel”  saavutas 1. – 3. klassi õpilaste arvestuses II koha 3. klassi õpilane Richard Lang (juhendaja õpetaja Veronika Toom) ja 4. – 6. klassi õpilaste arvestuses Markus Strandmann 4. klassist II koha ( juhendaja õpetaja Aire Perk). Õnnitleme! Auhindade üleandmine toimus õppuste lõpurivistusel Paju lahingu mälestusmärgi juures 13. mail.

Neljapäev, 10. mai

• 1. klassi õpilased käisid õppekäigul Meenikunno rabas (KIK -projekt “Sisalikuretk”).

Kolmapäev, 9. mai

• Koolis toimus keeltepäev.

• Osad õpilased osalesid Kubijal koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel.            9. klassi õpilane Tanel Parm saavutas I koha PB 100 m jooksus ja 4. klassi õpilane Daniel Varikov III koha PD 500 m jooksus. Õnnitleme!

• Kooli saalis toimus emadepäevale pühendatud kontsert. Vaatamiseks oli üles pandud ka õpilastööde näitus.

Teisipäev, 8. mai

• 5. klassi õpilased käisid õppekäigul Räpina Ainduskoolis (KIK- projekt “Muld ja taimed”).

• Tantsuringi õpilased (3. – 4. klass) käisid õppekäigul Tartus.

Esmaspäev, 7. mai

• 9. klassi õpilased kirjutasid proovieksamit eesti keeles.

• 6. klassi õpilased käisid õppekäigul Tartus.