23. aprill – 5. mai

Laupäev, 5. mai

• Vabariikliku kunstiolümpiaadi lõppvoorus osales 9. klassi õpilane Elise Marie Kõiv. Juhendaja õp. Aire Perk

• 2. – 3. klassi tublimad käisid Võru valla poolt organiseeritud preemiaekskursioonil Tartus.

• 4. – 6. klassi tublimad käisid võru valla poolt organiseeritud preemiaekskursioonil Lätis.

• Üritusel “Lõbus päev matemaatikaga”  Osula Põhikoolis osalesid 5. klassist. Markel Hanimägi, Laura Ilves ja 6. klassist: pert paigelkaln ja Jan gregor Vene . Juhendaja õp. Anne Reiljan.

Neljapäev, 26. märts

• Õp. Helve Ruul osales Võro Instituudi õppepäeval Mammastes.

• Kooli noorkotkaste ja kodutütarde võistkonnad osalesid Võrus maakondlikul jüripäeva matkamängul “Ristmik”.  Võistkond koosseisus: Mihkel Mets, Tony Urbanik, Mairo Tamm  saavutasid tubli III koha. Õnnitleme! Õpilasi juhendas rühmajuht Merike Niitmets.

Teisipäev, 24. aprill

• Osad 8. – 9. klassi õpilased osalesid kummipaadimatkal Leevi -Süvahavva lõigul

( Mai Timmi projekt).

Esmaspäev, 23. aprill

• Õp. Anne Reiljan osales 22. – 26. aprillil SA Innove poolt korraldatud “Võrgustike juhtide” arenguprogrammi õppereisil.