21. – 26. mai

Laupäev, 26. mai

• 6. klassi õpilane  Jan Gregor Vene osales Põlva päevadel toimunud “Motoriseerimata sõidukite mäestlaskumisvõistlustel”. Juhendaja õp. Avo Aia.

• Tantsuringi õpilased osalesid 25. – 27. mail Uma peo proovides ja peol.

• Noorkotkastel ja kodutütardel oli vormi kandmise päev.

Neljapäev, 24. mai

• Tublimad olid kutsutud Võru valla pidulikule vastuvõtule Võru Kandlesse.

• Toimus 3. klassi eesti keele tasemetöö.

• Osad 6. klassi õpilased osalesid KEAT programmi lõpuüritusel.

• Noorkotkaste tunnustamisüritusele Sännasse olid kutsutud 2. klassi õpilane Richard Rodima ja 3. klassi õpilased Mihkel Mets ja Tony Urbanik. .

Kolmapäev, 23. mai

• 9. klass käis õppekäigul Peri mahetalus Põlvamaal (KIK projekt).

Teisipäev, 22. mai

• Toimus 6. klassi tasemetöö matemaatikas.

• NK ja KT käisid õppematkal Taevaskojas.

• Õpilased osalesid Võru Spordikeskuses toimunud maakonna koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlustel. Võistlustelt naasti heade tulemustega. Kristen Robin Mast  5. klassist: I koht    PC 300 m jooksus ja I koht PC kõrgushüppes. Markus Palm  7. klassist: I koht  PB 800 m jooksus ja II koht PB 1500 m jooksus. Karola Sepp  5. klassist: II koht TC 300 m jooksus ja III koht TC 600 m jooksus. Jasper Frey 8. klassist: II koht PB kaugushüppes. Lauri Padur 8. klassist: III koht PB kaugushüppes. Õnnitleme! Õpilasi juhendas õp. Meelis Reinberg.

• Tugispetsialistid Tiina ja Eneli käisid vallas koosolekul .