Koolitoit – Menüü

kartul, snitsel, hapukoorekaste,

praekapsas, leib, mahlajook

Pikapäevarühm:  –

• Kooli kokal on õigus teha kinnitatud menüüs muudatusi, kui tellitud toiduained pole õigeaegselt kohale jõudnud.
  • I – IX klassi õpilaste toitlustamine toimub valla ja riiklikest vahenditest  s.t. õpilaste jaoks on koolilõuna tasuta.
  • Lapsevanema soovil on võimalik toitlustada pikapäevarühma õpilasi kell 13.45 toidukorra maksumusega 0,50 €. Vastava soovi korral tuleb esitada koolile taotlus. Pikapäevarühma toiduraha palun maksta jooksva kuu 20. kuupäevaks vastavalt esitatud arvele Võru valla SEB arveldusarvele EE9310 1040 2007 075 008. Järgmise kuu arvel tehakse puudumiste korral tasaarveldus. Võib maksta ka mitme kuu toiduraha ette, kui soovitakse ülekande kulusid kokku hoida. Võla korral ei saa söökla järgmisel kuul toitlustada.

• Pikapäevarühma toidukorrast loobumise taotlus tuleb esitada vähemalt 24h enne toitlustamist.
  • Majanduslikult raske olukorra puhul palume esitada taotlus Võru vallavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjonile toetuse saamiseks.
  • Puiga  kool jagab Euroopa koolipiima programmi alusel Euroopa Liidu poolt subsideeritud piimatooteid. Koolipiimatoetuse eesmärgiks on soodustada kooliõpilaste hulgas piima ja piimatoodete tarbimist.
  • Meie kool osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetavas üleeuroopalises koolide puu -ja köögiviljade jagamise kavas. Koolidele puu- ja köögivilja jagamise kava eesmärk on edendada laste tervislikku toitumist, sealhulgas vähendada ülekaalulisust.
  • Allergeenide kohta saab teavet kooli kokalt.